Hakkımızda

Sadıkoğlu Grup

Sadıkoğlu Grup olarak 1962 yılında inşaat sektörüne yeni soluk getirmek, güçlü ve kullanışlı yapılar sunmak için hizmete başladık. Geçen yıllar içerisinde teknolojik gelişmeleri tecrübemiz ile bir araya getirerek, sağlam ve kullanılabilir yapıları yapıyoruz. Sadıkoğlu Grup İnşaat sektörüne hızlı bir giriş yaptıktan sonra geçen süre içerisinde teslim ettiğimiz birçok binada, teknoloji, işçilik konusunda ileri düzeyde kalite anlayışını hizmete sunmuş bulunmaktayız.

Ar-Ge çalışmalarına verdiğimiz önem sonucunda isteklerinizi tam olarak yansıtan, yaratıcı mimari yapılarımızda sizleri bekliyoruz. Geçmişten günümüze kadar emin ve sağlam adımlar atarak, yaratıcı ve yapıcı profesyonel yönetim kadromuz ile kullanmaya ilk başlayacağınız günden itibaren memnun kalacağınız yapıları sizler ile buluşturuyoruz.

Yapıların her biri için zemin etüdü çalışmalarımız, kullanacağımız malzemelerdeki kalite seçimimiz, çalışan tüm personelimizin alanın profesyonelliği ve kurumsal yönetim şeklimiz ile inşaat konusunda güvenin adresini sizlere sunmaktayız. Her türlü denetimden sağlamlık onayı alan yapılarımızı gönül rahatlığı içinde kullanımınıza bırakıyoruz. Tam olarak sizi yansıtan, içerisinde huzuru bulacağınız yaşam alanlarını oluşturarak, hayatınızın en güzel günlerini geçirmenize ortak oluyoruz. En büyük özelliğimiz her konuda dikkat ve özendir.

Teknoloji ile uyumlu olarak geliştirdiğimiz inşaat sektöründe saygınlık kazanarak, bu alandaki ipi sonuna kadar göğüslemekteyiz. İnşaat denince ilk akla gelmenin vermiş olduğu sorumluluğu omuzlarımızda hissederek, inşaattın her aşamasında gereken titizliği göstermekteyiz. Memnuniyetinizi hedefimiz haline getirerek, her anını zevkli, eğlenceli ve mutluluk ile dolduracağınız yapılarda, kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz. Çevreye duyarlılık konusunda özen göstererek, şehir yapılaşmasına uygun yapılar hazırlıyor, sağlıklı ve temiz bir çevre düzeni ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Bugüne kadar yapmış olduğumuz büyük ve küçük tüm yapılarımızın referansı altında ülke geneline adımızı duyurup, her köşede yapılarımızı güven, sağlık ve sağlamlığın adresi olarak sumaktayız. Başarılar ile taçlandırdığımız yılların haklı gururunu yaşarken, her geçen gün genç ve dinamik çalışanları kadromuza ekleyerek, tüm kesimlere ortak şekilde hitap etmekteyiz. Sizlerden gelen öneri ve talepler doğrultusunda, daha iyi hizmet sunabilmek için çalışma stratejimizi sürekli olarak güncelliyor, kalite ve tecrübemizi düşünceleriniz ile harmanlıyoruz.